כל שיח השדה

שלום לכל מי שמבין שעתידה של מדינת ישראל תלוי בראש ובראשונה בדורות חדשים הגדלים על ברכי שפתנו, תרבותנו ומורשתנו.  שלום לכל מי שיודע שהמגמה הנוכחית של השתלטות הלוע"זית והאמריקניזציה על כל תחומי חיינו מובילה לשחיקת זיקתנו לעם ישראל ולארץ ישראל.

שלום לכל מי שהעצמאות והמקוריות הלאומית יקרות לליבו לא פחות מהעצמאות והמקוריות האישית, ושמתקומם כנגד החקיינות הבזויה של כל מה שזר וסר טעם, של כל מה שלא-ישראלי ולא-יהודי.  שלום לכל מי שאינו מוכן לעמוד מנגד ולהתבונן חסר אונים על תהליך מחיקת המאפיינים הקבוצתיים המיוחדים שבזכותם החזיקה אומתנו מעמד אלפי שנים כנגד כל הסיכויים.

שלום לכל מי שמבין שלמרות הכבוד העצום שעלינו לרחוש לחיילנו הגיבורים, הציונות איננה מסתפקת בשרות צה"לי; הציונית היא גם, היא בראש ובראשונה, לדעת מדוע אנחנו נלחמים ועל מה אנחנו מגנים.

זוהי מסגרת בה אלה שמבינים את האמיתות החיוניות הנ"ל יכולים לתקשר אחד עם השני ולבנות קהילה חושבת ולוחמת, קהילה שתקרא תיגר על המגמה המביכה, המביישת והמסוכנת של וויתור על תרבותנו לטובת תרבותם של אחרים, של ביטול מהותנו בפני מהותם של אחרים.

שתפו אותנו כאן בתחושותיכם, במחשבותיכם, בחלומותיכם, בהצעותיכם.  שלחו לנו לכאן ציטוטים מחלוצים ומגדולי עמנו בכלל בנוגע לחשיבות הישענותנו על היסוד האיתן של לשוננו ומורשתנו. שלחו לנו סיפורים, מאמרי חז"ל, דברי תורה, הפניות לחיבורים, מסות מקוריות, וכל מה שקשור בעיניכם לנושא.  שלחו לנו קישורים לחומרים חזקים על מנת שנזכה להעשרה ולהשראה.

שלחו לנו לכאן גם תיעוד – הן באמצעות תיאורים בכתב והן באמצעות תמונות וסרטונים – של דוגמאות של התופעה הנוראית שמאיימת להכחיד לנו את תכלית קיומנו בארץ ישראל, קרי, החקיינות העיוורת: מסעות פרסום נפוצים על טוהר האנגלית; מקומות בילוי המקושטים אך ורק בדמויות אמריקאיות; עצי אשוח בקניונים בחנוכה; שורה ארוכה של חנויות בעלות שלטים באנגלית; "רפ" גס הבוקע מרם-קול באוטובוס על ראשם של נוער שהם עתידנו וקשישים שיסדו את המדינה; דוברים או כותבים המנסים להרשים אותנו ב"אנגלית-בתוך-עברית" שלהם בכל משפט; תיקי בית ספר המקושטים אך ורק בדמויות זרות ושפה זרה – כאילו שבתרבות היהודית אין דמויות מעניינות וכיפיות, וכאילו שאין ביכולתו של העם שיצר את "כיפת ברזל" ליצור במפעל ישראלי תיקים עבריים!); סיסמאות טיפשות באנגלית של מוסדות ישראליים; פינת התרבות – פינת התרבות!! – של גלי צה"ל – גלי צה"ל!! – שפותחת באופן עקבי מזה שנים בשיר של…ברונו מארס; ועוד ועוד – לא חסר, לדאבוננו.

שלחו לנו עדויות לזוועות האלה החותרות תחת כל אושיות הציונות, על מנת שנחבר ביניהם וניצור עמם סרט תיעודי ונראה לעצמנו את פרצופנו האמיתית; ושלחו לנו את ההיפך: תיעוד של אירועים ומחזות ציוניים-יהודיים-עבריים מרהיבים, שניצור סרט בעד, שיראה כיצד נוכל להיות, אם רק נרצה.  ושלחו לנו רעיונות לפעולות אפשריות, מקומיות וכלל-ארציות (בנוסף על אלה המוצעים כבר באתר), למען נרים כולנו שכם אחד את תנועת ההתנגדות להתייוונות הפורצת והמשתוללת של ימינו, ונחליף במידת האפשר את התכנים המיובאים בתכנים מקוריים משלנו.  אנו יודעים שאיננו היחידים שחרדים לנשמת המדינה היהודית ולגורלה: צרו איתנו קשר פה, לחצו על "עקוב" ותשמרו על הקשר הזה, ויחד נעזור להחזיר את עם ישראל לעצמו!

על מנת להשתתף בשיח, המנגנון כרגע הוא דרך "פנים-ספר" (אוקיי, זה באמת נשמע מגוחך.  פייסבוק).  צריך ללחוץ על כפתור ה"תגובות" וזה יזרוק אתכם לעמוד שלנו היכן שניתן לכתוב הודעה.  שם אתם מוזמנים לכתוב כל מה שתרצו, אבל גם לשלוח לנו, כאמור, תמונות, סרטונים וכו'.  להשתמע/להתראות!

כתוב לי תגובתך: