אני רוצה להצטרף לגרעין הקשה של המאבק…

אם לחצתם על קישור זה סימן שאתם מעוניינים להצטרף לגרעין הקשה אשר יוביל את המאבק שלנו למען החייאת המרכיב החיוני ביותר, אך גם המוזנח ביותר, של המיזם הציוני: המרכיב הפנימי.  פירושו של דבר להיות חלק מהמטה הכללי של המאבק, לדחוף אותו קדימה בכל הכוח במישורים המקומי והכלל-ארצי, להעביר הרצאות באזור שלכם כדי לקדם את מטרתנו המשותפת, לנהל מסעות ברשתות החברתיות, לכתוב מאמרים לעיתון, להתראיין לתקשורת, ולהיפגש כולנו דבר חודש בחודשו – או פנים אל פנים או דרך "זום" – לטובת סיעור מוחין, קבלת החלטות וכדומה.

מכירים את זה שעל פי חז"ל מזהירים את מי שמבקש להתגייר: "מה ראית שבאת להתגייר?  אי אתה יודע שישראל בזמן הזה דווים, דחופים, סחופים ומטורפין וכל מיני יסורין באין עליהם?"  אז גם אנחנו מזהירים: מדובר כאן במאבק נגד הגוליית של כל הגולייתים, נגד האמא של האמא של כל המפלצות הראוותניות הקטלניות.  למפלצת הזו שמות רבים ומגוונים, רובם, כראוי, בלוע"זית: "אוניברסליזם", "גלובליזציה", "אנטרופיה", "אמריקניזציה", "התבוללות", "התייוונות".  מדובר בכוחות עצומים ומגמות נרחבות ומושרשות כל כך עד כי המביט ולו רק לרגע על פן אחד בלבד של התופעה עלול להיכנע כבר על ההתחלה מרוב ייאוש.

לפיכך אנו זקוקים ליהודים חזקים, יהודים מסורים, יהודים מוכשרים ואמיצים, יהודים בעלי ידע, יצירתיות, דמיון ויכולת לחלום. אין אנו מחפשים חסידים שילכו אחרינו, אלא מנהיגים שיגדילו ראש, יתפסו יוזמה ואף פיקוד, וידחפו אותנו קדימה.  אם אתם ציונים שרופים שמאמינים בכוח הרעיון לחולל תמורות מרחיקות לכת בחברה, בואו נדבר.

אבל קודם לכן לפניכן משימה: קראו נא את כל החומר באתר, ובעיקר את מה שנמצא בקישורים "מטרתנו", "ג'ון לנון והיהודים," "איך לחולל את המהפכה בשלושה צעדים" ו "כאיש אחד בלב אחד: העצומות": כך תדעו אם השיגעון הזה בשבילכם.  אחר כך, כיתבו לנו בקצרה את דעתכם על מה שקראתם: כך נדע אם מקומכם איתנו.  אמנם אם לא הזדהיתם כלל עם מה שקראתם מן הסתם ניאלץ להיפרד כידידים, אולם אל תהססו בשום פנים ואופן למתוח ביקורת ולהציע הצעות חלופיות!

כתובתנו לטובת העניין::Ivri.Daber.Ivrit@gmail.com

כתוב לי תגובתך: